Nissan Teana 2019

Geleneksel olarak, Japon otomobil üreticileri teknoloji, teknik ekipman, renk çeşitleri ve vücut renkleri, geometrik varyasyonlar ve en küçük detaylar açısından birçok ilginç kararlar sunuyor. Dünyada ne kadar popüler Japon sedanları - kimse tartışmayacak. Özellikle yurttaşlarımız arasında popülerdirler. Bugüne kadar, gelecek yılki prim Teana sedan karşısında Nissan salonlarının podyumlarındaki potansiyel alıcıları görecek yeni detaylar ortaya çıktı. Şöhret, itiraz, yüksek estetik ve gerçek Japon zarafeti, gelecek vaat eden teknolojilerle birleşti.

İÇERİK

Ne kadar talep var ve neden en çekici premium otomobillerden birinin güncellenmiş bir versiyonunu bekliyoruz? Görünüşü nasıl değişti ve bu modern aracın sahibi, üretici tarafından sunulan fiyattan ne kadar yeni bir şey alacak? Genel olarak her şey aşağıda.

Nissan Teana 2019

Önemli hakkında birkaç kelime

Marka Nissan - sürücüler arasında en popüler biri - bizim vatandaşlar. Araba muhteşem bir iş sınıfı sedan olarak konumlandırılmış, ancak daha kabul edilebilir seçenekler mevcut trim seviyelerinde. Öyleyse, Mart ayında ortaya çıkan konsept ne kadar ilginç ve neden uzmanların ve amatörlerin ilgisini çekiyor?

  • Gövdenin dış hatlarının tasarımındaki değişiklikler, dış ve iç tasarımın çözümüne tasarım yaklaşımı açısından mükemmel çözüm;
  • Bu model modifikasyonunda daha önce uygulanmayan teknolojik yenilikler ve seçenekler;
  • Sunulan yeni model Nissan Teana, yüksek kaliteli aerodinamik özellikler ve teknik özellikler, yeni otomobilin ergonomisi ve ekonomik bileşeni için piyasadaki uzmanların yüksek yazışma derecelerini aldı;
  • Uzmanların bugün sahip olduğu resmi fotoğraflardan yola çıkarak, yeniliklerin ortaya çıkması birçok açıdan temel konsept kavramını Vmotion 2'ye benzetecektir. Son resmi sunum;
  • Ağda görünen casus fotoğraflarında, gösterge paneli, navigasyon ve kontrol sistemlerinin biçimi, salon, ultra modern fütüristik tarzda dekore edilmiş, aracın radikal olarak değiştirilmiş tasarım teknikleri, hem harici hem de dahili olarak mükemmel şekilde görülebilir.

Geliştiricilerin, Japon sedanların model yelpazesinin gelişimi yönünde önemli bir atılım olarak konumlandırdığı otomobil tarafından sunulan teknik yükseltme sayesinde, bu sınıftaki ekipman ve fiyatların mükemmel kombinasyonunu başarmayı başardı. Nissan 2019 model yılından otomatik iş sınıfı teklifi ne kadar ilginç?

İlk olarak, dış cephe hakkında

Nissan Teana 2019

Şimdiye kadar araba, prensipte tasarlandığı ABD yollarında çok sayıda test yaptı. Sedan, tüketiciye zaten aşina olan Altima markasıyla satılacak. Yeniliklerin dışsal özelliği nedir?

  1. Sunulan Nissan Teana sedan, Altima'ya benzer bir taban platformunda farklı bir yapısal güce sahip;
  2. En büyük değişiklikler ön segmentte gözlenmiştir. Yeni gövdede, ana hatların hatları önemli ölçüde düzleştirilmiştir, tüm keskin ve çıkıntılı elemanlar maksimum birleşiktir; bu, birkaç büyüklük mertebesinde daha fazla aerodinamik ve yakıt tasarrufu sağlar;
  3. Modernize edilmiş gövdede yeni bir ızgara göründü, tasarım, format ve kafa optik camları değişti;
  4. Otomotiv pazarındaki uzmanlardan mükemmel geribildirim, LED far sisteminin, gövde kitinin transfigürasyonunun ve bagaj kapağının yeniden tasarlanmasını sağladı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde piyasaya giriş tarihi - bu yılın ilk yaz aylarında. Rusya'da ev satışları bugün dikkate alınmamaktadır.

İkincisi - salon

Yeni 2018-2019 Nissan Teana model yılı

Modern son derece hijyenik malzemeler ve deri, aracı içeriden bitirmek için kullanılmasının yanı sıra, navigasyon, klima kontrolü, multimedya sistemi monitöründe veri çıkışı ile hareket kontrolü için yüksek teknoloji seçenekleriyle tam anlamıyla doludur. San Francisco, ABD yollarındaki bir test sürüşü, yarı otonom sistemin Nissan ProPilot'un geleneksel kalitesini canlı bir şekilde gösterdi. Bu yenilikçi sistem sayesinde, sağlam bir statü aracı neredeyse yaşayan bir şey haline geldi. Gerekirse, insansız modu açın, araç navigasyon rotası boyunca hareket eder, park eder ve sürücünün katılımı olmadan kontağı kapatır.

Ve motorlar hakkında

Asya pazarında sedanın iki versiyonu olacak - üs ve Nissan Teana Dük. Güç sisteminin teknik özellikleri aşağıdaki gibidir:

Yakıt Hacim, l. Güç, l. dan.
Benzin 2, 5 179
Benzin V6 3, 5 270

Son haberler - mevcut verilere göre, arabanın fiyatı 23.300 $ 'dan başlayacaktır.

Related news

Nissan Teana 2019 image, picture
Nissan Teana 2019 52


Nissan Teana 2019 97


Nissan Teana 2019 12


Nissan Teana 2019 25


Nissan Teana 2019 85


Nissan Teana 2019 80


Nissan Teana 2019 64