Mavi ışık 2019

Mavi ekranlarda 50 yıldan fazla süredir - Shabolovka'da yeni yıl ışığı. 2019 çok yakında gelecek ve seyirciler İlk veya online uzun zamandır beklenen tatil konserine bakma fırsatını dört gözle bekliyor. Umarım sadece son yıllardaki keskin eleştirilerle kararırız, ki bu da yıldızları olan şirkette favori televizyon dizisi olan "sit-round" a sahiptir. Domuz Yılı'nda Rusya kanalı üzerinde bir gösteri olacak mı ve ilk yayınlardan bu yana ne değişti?

İÇERİK

Aynı "Mavi Işık"

Sovyetler Birliği'nden olanlar için Yeni Yıl özel bir çağrışım dizisine neden oluyor. Genel olarak kabul edilenlerden farklı değildir:

 • Noel ağaçları ve tinsel kokusu;
 • şampanya sıçraması;
 • çok hediye;
 • Mavi ışık

Mavi ışık 2019

Sadece bir nokta, ama harika toplantıların, hoş sürprizlerin ve beklenmedik keşiflerin tüm dönemini içerir. Eski gelenek 50 yaşın üzerindedir ve eğer program ortadan kalkarsa hayal kırıklığı kaçınılmazdır.

Birkaç kişi, orijinal “Spark” in Yeni Yıl formatında değil, sadece hafta sonları ve 1 Mayıs ve 8 Mayıs'ta ortaya çıktığını hatırlıyor.

 • halk toplulukları, sirk, opera ve bale sanatçıları;
 • önde gelen bilim, kültür ve spor temsilcileri;
 • SSCB'nin kahramanları, kozmonotlar, önde gelen işçiler ve ordu;
 • sendika cumhuriyetlerinden ve yurt dışından misafir

Program, 6 Nisan 1962'den beri hayranlarını memnun etti ve çekimlerine henüz katılmamış ünlüleri listelemek daha kolay. Özellikle Central Channel 1 Kanalının liderliği, 31 Aralık - 1 Ocak tarihleri ​​arasında bir Yeni Yıl konserinde konuların katılımcılarını bir araya getirme fikriyle ortaya çıktı. Bu fikir 1964'te şekillendi.

Shabolovka'daydı

"Mavi Işık" ismi tesadüfi değildi. Televizyonun şafağında, teknoloji uzmanları renkli bir video dizisi yayınlamaya izin vermediler. Seyirci, odaları yumuşak, açık mavi bir pusla dolduran siyah beyaz bir görüntü ile karşıladı. Hareketin kendisinden ve hareketinden çok farklı. Restoran olarak stilize edilen stüdyo, en iyi zamanı konuklarla buluşturdu.

 • Mark Novitsky;
 • Yuri Nikolaev;
 • düet Shirvindt ve Derzhavin

Zamanla, yayının sadece derecelendirme versiyonu korunmuştur - Yeni Yıl konseri. Onunla birlikte, 15 cumhuriyetin sakinleri, program 1985'te kapanıncaya kadar 23 takvim periyodunu karşıladılar. Sadece 12 yıl sonra, Rus kanalında, Özel, ancak biraz değiştirilmiş bir biçimde yeniden canlandırmaya karar verdi. Program “Shabolovka Mavi Işık” olarak adlandırıldı.

İlk başta aile akşamları

Sadece televizyonda değil, aynı zamanda çevrimiçi olan 2019 yayını beklerken, küçük ekranlar ve siyah-beyaz ortamlar hayal etmek zor. Modern teknolojiler, en sevdiğiniz Noel ışıklarını dünyanın her yerindeki mobil cihazlardan Rusya kanalı üzerinden izlemenizi sağlar. Ancak, her zaman daha önce nasıl ilginç olduğunu bulmak.

60'lardaki çekimlerin en önemli özelliği, ilk Yeni Yıl Ateşinde Yuri Gagarin, Alexey Leonov, Valentina Tereshkova'nın varlığı. Kozmik eğilim metalik maddeler, madenciler, doktorlar, birleştiriciler vb. Onuruna tostlarla organik bir şekilde seyreltilmişti. Ayrıca Mark Bernes, Lyudmila Zykina, Müslüman Magomayev, Edita Pyekha, Arkady Raikin'in katılımıyla çeşitli misillemelerde bulunuldu.

Rusya kanalında Mavi ışık 2019. Yeni Yıl Konseri

70'li yıllarda, insanlar Sofya Rotaru, Alla Pugacheva, Lev Leschenko, moda “Gems” ve “Three Musketeers” şirketlerinde yeni yılı kutlamak için “Mavi Işık” ı dört gözle bekliyorlardı. Seyircinin Gennady Khazanov'un şakaları; büyük coşkuyla seyirci. On yılın sonuna doğru televizyonlar renkli hale geldi ve Yeni Yıl konseri daha parlak ve dinamik hale geldi.

80'li yılların başlarına doğru Olympus yıldızları en nihayetinde en üst sıraya düştü, bunun yerine salonun “uzmanlar” ile doldurulması yerine “Ne?” Nerede? Ne zaman? “Aktörler, yazarlar ve“ Bohemya ”nın diğer temsilcileri. Sahnede yeni putlar parladı: Andrei Mironov, Valery Leontyev, Laima Vaikule, “Mutlu çocuklar” ve “Zaman makinesi” topluluğu. İnsanlar Yevgeny Petrosyan ve Mikhail Zhvanetsky'den keyif aldılar. Resmen yavaş yavaş unutulmaya gömüldü.

90'larda odadan son bir ayrılık vardı. Misafirler daha rahatladılar, kıyafet kodu kaldırıldı, daha fazla doğaçlama ortaya çıktı. Değişti ve repertuarı. Saygıdeğer ustaların yanı sıra, halkın yeni neslinin favorisi vardı: Philip Kirkorov, Larisa Dolina, İgor Nikolaev, Natasha Koroleva, “Mirage”, “Sevecen Mayıs”.

Kötü iyi gösteri

Mevcut yüzyıl gündemde - yüksek teknoloji ve kamu skandallarının elçisidir. Son zamanlarda, "Mavi Alev" adresi daha fazla şikayette bulunuyor. Bazıları eski spiritüel atmosferi özlüyor, bazıları daha fazla kapsam gerektiriyor. Üreticilerin halkı memnun edebilmeleri için mi, yoksa popüler favori tatil konseri tümüyle vakit kaybedecek mi?

Eylül ayında, bir sonraki sürümün çekimi başladı, bu da tatilin olacağı ve herkesin Domuz Yılı'nı idoller şirketiyle karşılayabileceği anlamına geliyor.Sadece Rus kanalının liderliğinin “kötü gösteri” etiketinin programından kurtulabileceğini ve sosyal ağlardan blogcuların ve aktivistlerin büyük bir gösteri ile aşılanmış çevrimiçi zulümleri durduracağını umuyoruz. Gereken her şey geçen yılki deneyimi tekrarlamak ve 2019 oylamasını tutmak. İzleyicileri, izlemek istedikleri ve büyülü bir gecede neler duymak istediklerini kendileri için karar versin.

Yeni Yıl Işığı ile tanışın!

Tür Müzik ve eğlence programı
yer
 • Shabolovsky televizyon merkezi, stüdyo "B";
 • Mosfilm Stüdyosu, 1. Pavyon;
 • TV merkezi "Ostankino", ASB 1
önemli Pop yıldızları
süre

 

 • Sovyet versiyonunda 40 ila 120 dakika
 • 3-4 saat - Rusya'da
TV kanalı
 • CT'nin ilk programı (1962-1985)
 • Rusya (1997'den beri)
Yayın dönemi 1962'den günümüze
Çekim süresi 10-12 gün
Beyefendinin Görüntüleyici Seti Bir bardak limonata veya şampanya, lastik meyveler, maytap ve serpantinli bir tabak. Sahne tüm arabaları ile teslim edilir - ve yine de, akşam, bir şey eksiktir.Glasses görülmemiş frekansla dayak, şampanya su gibi akar ve çabucak bitmek garip bir özelliği vardır.
Şovu göster Yılın en iyi şarkıları, komik esprili rakamlar, şarkılar-değişiklikler, Yeni Yıl dileklerimiz.

Related news

Mavi ışık 2019 image, picture
Mavi ışık 2019 37


Mavi ışık 2019 15


Mavi ışık 2019 4


Mavi ışık 2019 12