Aşkta pasif düşme sanatı üzerine - aylaving
Başparmak
 • Küresel değerlendirme ortalaması: 5 üzerinden 5,0
 

Başka bir insana aşık olmak nasıl?

Bu makale alma ve baştan çıkarma sanatı ile ilgili değildir. Kulüpte tsipochek'in nasıl başlayacağı hakkında bilgi içermiyor. İçinde pasif aşk sanatının - ayla'nın - insanların kendilerinin aşık olduğu şeyden bahsedeceğiz.

 

Aylaving'in bir baştan çıkarma sanatı olarak sayılması bir yanlışlık olacaktır. Sonuçta, çok farklı araçları ve yaklaşımları var. Toplamada, bazı çabalar yaparak baştan çıkarıyoruz, böylece şehvet nesnesi sözel ve sözel olmayan ikna etmemizi sağladı. Aylaşmadan, çaba harcamadan kendimize aşığız. Bir makalede yazıldığı gibi -"(A) kendini (a) aşık ol"- Cinsel kültürde yeni yönün yeni sloganı.

Ve burada bir hakikat var, pasif aşk sanatının kurucusu Bein Bash şöyle yazdı:aşk asla böyle olmuyor. Ortaya çıkabilmek için, ortaya çıkmasının belirli yönlerini gözlemlemek gerekir. Onları gözlemleyerek, birbirinden farklı iki farklı insanla birbirinize aşık olabilirsiniz. Farklı dilleri konuşsalar bile. Tüm yönleri birleştirmek için bekleyebilir ve bunları yapay olarak yaratabilirsiniz. Sadece onları bilmelisin. "

Yani, aylaving, aşikâr bir psikolojik ve biyolojik yönün temel alındığı aşka aşık olma sanatıdır, onları kıyaslarken, insanların aşık olabilme olasılığı yüksektir. Ve dışarıdan her zaman o adam (ya da kız), aniden ona aşık olan bir adamın önünde, doğru yerde, doğru zamanda olduğu ortaya çıktı.

Yapı ilişkileri sanatı daima toplumla ilgiliydi. Bu şekilde, erkek ve kadın davranışlarını incelemek, yeni bir yön doğdu, insanların nasıl aşık olduklarına dair yeni bir teori. Bu yeni teorinin yeniliği, erkeklerin ve kadınların sadece psikolojik açıdan değil, aynı zamanda biyolojik, davranışsal, genetik ve evrimsel olarak da düşünülmesidir. Gitmek

İnsanların bir makaleye aşık olduğu tüm yönleri boyamak imkansız. Bütün nüansları ve varyasyonlarını hesaba katmak için bütün bir döngü bile yeterli olmayacaktır. Bu nedenle, en iyi çözüm, Stephen Pinker, Robin Baker ve Gennady Starshenbaum'un araştırma makaleleri temelinde derlenen bir ilaver notundan bir ortak seçilmesiyle ilgili 10 gerçek sunmaktır.

Bir partnerin seçimiyle ilgili 10 gerçek

 • Hayvan dünyası, erkeklerin rekabet ettiği ve dişilerin seçtiği gerçeğiyle karakterizedir. Mümkün olan maksimum kadın sayısı ile birleştiğinde, erkek torunlarının sayısını artırır. Ve kadın, mevcut en iyi ile çiftleşerek, torun sayısını artırır. Erkek önemli bir miktardır, dişiler - kalite. İnsanlar tam olarak aynı.
 • Erkekler daha çok seks partnerine yönelir, seks partneri seçiminde daha az seçicidir ve daha fazla pornografik ürün tüketirler.
 • Kadınların daha sık cinsel ilişkiye girmesi, başarması, baştan çıkarması, cinsellik karşılığında hediye vermesi ve fahişelerin hizmetlerini kullanması erkektir.
 • Bütün kültürlerde, erkekler seks karşılığında bakım, baştan çıkarmaya ve hizmet vermeye isteklidirler. Ve ayrıca, kurbanlık nesnesinden sevgi elde etmek için daha agresif ve şiddetli yollar uygular.
 • Menstruasyon döngüsü sırasında cinsel istek ve erkekler için zevkler değişir.
 • Uzun vadeli bir ilişki için bir erkek seçerken, kadın iki önemli meseleyi ele alır. Bir yandan, çocuklarını yetiştirebileceği bir kişiye ihtiyacı var. Öte yandan, kendi başlarına birlikte çekici, verimli ve başarılı çocuklar üretecek genlere ihtiyaç duyarlar.
 • Uzun süreli ilişkiler için en iyi adaylar her zaman diğer insanlarla meşgul.
 • Kadınlar, zaten bir ilişki içinde olan veya diğer kadınların iddia ettiği erkeklerle tanışma eğilimindedir. Bir erkeğin en çekici özelliği diğer kadınlar tarafından istenmektedir.
 • Erkekler genetik olarak tek seferlik bir cinsiyette aceleci ve okunaksız olmaya programlanmıştır. Ve geçmiş nesiller boyunca inatçı ve aceleci olmayan erkekler daha az başarılıydı.
 • Bir kadının uzun vadeli bir partner seçerken yönlendirdiği kriterlerden biri, direnişinin üstesinden gelme yeteneğidir. İlk sözel ve sonra fiziksel. Ve direnç ne kadar güçlü olursa, test ne kadar şiddetli olur.

Bu 10 gerçek, zaten orada değilse, ilişki kurma konusunda size iyi hizmet etmelidir. Ve eğer zaten içinde iseniz, bu gerçekler kendinizi ve eşinizi daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır.

Related news

Başka bir insana aşık olmak nasıl image, picture Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl Başka bir insana aşık olmak nasıl