2017 yılında kadın sokak giyimi

Bugünün modası, büyük ölçüde, podyumlardan değil, belirli bir sokak kültüründen kaynaklanıyor. Moda blogcuları, ünlü aktrisler, sıra dışı şarkıcılar çok sayıda yay - bu modern kızlar için ana ilham kaynağıdır. Bir sonraki sezonun en gürültülü gösterilerinden sokak raporlarını inceledik ve ne olacağını öğrendik.sokak modası 2017.

Malzememiz, gardırobunuza kolayca sığabilecek en çok yönlü eşyaları, aksesuarları ve teknikleri sunar. Gitmek!

Parlak kürk

sokak moda sonbahar kış 2017

Moda gösterileri misafirleri arasında mutlak hit parlak renkler ve özgün tasarım bir kat olduğunu. Raporları etkinliklerden gördükten sonra hem zengin renkleri hem de yaratıcı baskıları bulabilirsiniz. Doku da önemlidir. Modada birçok kadın çok uzun kürklü paltolar gösterdi, hacim ekledi, çok büyük boy gösterdi.

Böyle bir palto, bir elbise ile mükemmel bir şekilde ve düz bir yolda düzenli kot pantolon ve botlarla olacak. Bu arada, doğal kürkden böyle kaprisli bir şey elde etmek hiç de gerekli değil. Epatage parlak kaplama, yapay dokudan faydalanacak.

Düz kurs

giysiler 2017 yılında sokak moda

Bütün kızların zevkine, bu sezonun modası bir kez daha düz bir yolda ayakkabılar getirdi. Ayakkabılara ve düşük ayakkabılara, oxfords'a, mokasenlere, topuklu olmayan katırlara, düşük hızda dokuma, spor ayakkabı, spor ayakkabı ve botlara sahip bale dairelerine dikkat edin. Ürün yelpazesi gerçekten harika, bu yüzden herhangi bir stil için doğru ayakkabı çiftini kolayca bulabilirsiniz: iş, romantik, gündelik.

Tabii ki, topuklu ayakkabı seçmeden, ideal olarak görüntünün silueti üzerinde çalışmalısın. Ama bu çok zor değil. Silueti biraz germeniz gerekiyorsa, toplam yaylara bakın veya benzer renklerde bir topluluk oluşturun. Daha küçük kontrast renk bölgeleri, yatay baskılar ve baldırın ortasındaki kaprisli uzunluklar - ve topuklu olmadan muhteşem olacaksınız!

Spor şık ve konfor

sokak moda paris

Konforlu şeyler ve aksesuar temasını sürdürerek, spor şıklığı gibi bir olguya geçelim. Birçok stilist, çok kadınsı ve hatta lüks şeyleri spor stili unsurlarıyla birleştirmeyi teklif ediyor. Spor ayakkabılar, spor ayakkabılar ile romantik bir bluz, bombacı ceketli elbise pantolonları ile kadife bir elbise giyebilirsiniz. Denemek için korkma. Esas olan, görüntünüzün unsurlarının kendi aralarında kafiyeli olmasıdır.

Gevşek siluet

İtalyan sokak modası

Zayıf kot pantolonların moda Olympus'tan ayrıldığı ve hatta geniş pantolonu sevmeyi başardığı gerçeğiyle karşılaştık. Bugün moda daha da ilerliyor. Siluet giderek daha özgür hale geliyor. Şimdi, birden fazla kasıtlı olarak geniş bir giysi parçası giymek gelenekseldir, ama bir kerede tüm görüntüyü özgür bir kesimin şeyleri üzerine inşa etmek için.

Gevşek pantolonlar, büyük boy gömlekler, ceketler ve paltolar, bir erkeğin omzundan sanki - tüm bunlar sadece bireysel olarak değil, aynı zamanda birlikte giyilebilir! Ancak, bu kural demirden uzaktır. Sıkı şeyler de alabilir. Bu yüzden kesinlikle seviniriz: nihayet, imgelerin silüetlerine tam özgürlük geldi!

Şık etnik

sokak moda kadın

Etnik motifler de son derece popülerdir. Fashionista'ların özel bir aşkı, Amerikan yerlilerinin ruhu içinde geleneksel baskıların tadını çıkarır. Ayrıca dikkatinizi elbise, nakış ve diğer popüler elbise dekorasyonlarına da dönüştürebilirsiniz. Ve bu kural aksesuarlar için geçerlidir. Etnik şeyleri olabildiğince gerçekçi görebilmek için imajınızdaki doğal kumaşları ve karmaşık dokuları kullanın.

Accent El Çantası

sokak moda trendleri 2017

Görünümünüzün parlak ve şık görünmesi için harika bir yol dikkat çekecek sıra dışı bir çanta almaktır. Bu, nakış, aplikeler, saçak, büyük logo (evet, aynı zamanda modaya geri döndü) olan bir çanta olabilir.

Böyle bir çantayı en basit ve en sıradan görünümle bile tamamlayabilirsiniz - ve anında kendini şık bir yay haline dönüştürebilir.

Midi ve Maxi

sokak moda bahar fotoğrafı

Midi ve maxi'nin uzunluğu gittikçe daha fazla taraftar kazanıyor. Tabanın üstündeki etekler, elbette, ayakta kalmaya devam ediyor, ama şimdi, derin bir bölünme ile birlikte, oldukça güçlü bir resepsiyon olarak algılanıyor. Ama etek ve elbiseler daha otantik - sezonun hit. Buna ek olarak, bu uzunluk aynı zamanda sadece palto ve yağmurluklar değil, aynı zamanda çeşitli yelekler ve hırkalar da dahil olmak üzere dış giyim ile ilgilidir.

Siyahın zaferi

sokak modası 2017 fotoğraf

Ve elbette, tüm renklerin kralı siyah olmaya devam ediyor. Sadece siyah giyebilirsiniz - ve sonra doku yeni renkler ile ışıldayacak. Ayrıca siyahı geleneksel beyaz veya daha az geleneksel parlak öğelerle birleştirebilirsiniz. Siyah bir yayı yeni bir şekilde yenmenin bir başka yolu, ona bir renk vurgu elemanı eklemektir. Bu sıradışı bir el çantası, parlayan spor ayakkabılar, etnik baskı ile şal olabilir. Genel olarak, siyah sadece şık bir renk değil, aynı zamanda diğer tüm moda detaylar için ideal bir arka plan.

Gördüğünüz gibi, modern sokak modasının ruhuyla çağdaş bir imaj yaratmak çok kolay. Mevcut gardırobun içine girmeniz kolay olacak bu tür resepsiyonları özel olarak aldık.

Son olarak, saç modeli ve makyaj hakkında da birkaç söz söyleyelim. Günümüzde şık bir görünüm, stil tasarımında doğallık ve doğallık anlamına geliyor. Ağır şekillendirici ürünleri ve travmatik araçları atın. Makyaj konusuna gelince, bakmakta olan kozmetik ürünlere odaklanmanızı öneririz, ancak kalın dokulu dokuları günlük makyajdan çıkarmak daha iyidir. Sonuçta, çok güzelsiniz ve yüzünüzde çok fazla çizmeye çalışmak bir eğilim değildir.

Size rahat ve şık görüntüler!

Related news

2017 yılında kadın sokak giyimi image, picture, imagery


2017 yılında kadın sokak giyimi 17


2017 yılında kadın sokak giyimi 68


2017 yılında kadın sokak giyimi 81


2017 yılında kadın sokak giyimi 69


2017 yılında kadın sokak giyimi 21


2017 yılında kadın sokak giyimi 69


2017 yılında kadın sokak giyimi 4


2017 yılında kadın sokak giyimi 5